Edukativně stimulační skupina (EDaSTIM)

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali o tom, že naše mateřská škola nabízí předškolákům (dětem v posledním roce docházky do MŠ) účast na Edukativně stimulační skupině pro děti předškolního věku.

Skupina je určena pro 6–8 dětí, které vždy doprovází jeden rodič (ten, který poté bude doma s dítětem provádět domácí přípravu).

Cílem je komplexní a systematický rozvoj předškolních dětí. Hravou formou podněcuje schopnosti, dovednosti a funkce důležité pro zvládání nejen budoucího čtení, psaní a počítání.

Program je rozvržený do 10 lekcí a je zaměřený na tyto oblasti:

• Komplexní a systematický rozvoj dítěte.
  • Rozvoj schopností a dovedností pro zvládání trivia.
  • Vytváření pracovních návyků.
  • Sociální a komunikační dovednosti.

Časové rozpětí jednotlivých lekcí: každé druhé pondělí 15,45 – 16,45 hod.

Cena: 900 Kč (nutné zaplatit do 12. 1. 2024).

V případě zájmu věnujte pozornost dalším materiálům označeným „Edukativně stimulační skupina (EDaSTIM)“ na nástěnkách u vchodu do mateřské školy.

Lekcemi edukativně stimulační skupiny Vás budou provázet učitelky Mgr. Barbora Žďárková, Mgr. Vladimíra Tomíková a Eda a Tim.

Eda a Tim